in

Zhulatasit e Tiranës festojnë Krishtlindjen dhe Vitin e Ri! Videoja e dërguar për Gjirokastra Online nga Tore Dobi, nip nga fshati Zhulat!

Nje here ne dy vjet, familjet ne Tirane, mblidhen ne prag te festave te fundvitit ne darken tradicionale!

 

Festa e organizuar mbreme, 22 dhjetor, kaloi ne nje atmosfere te gezueshme me kenge, valle e humor, si edhe me urimin “‘Gezuar Festat” dhe ” Keshtu u mledhshim gjithmone”!

 

Atmosferen e darkes e percjellë edhe videoja e derguar per Gjirokastra Online nga Tore Dobi, nip nga fshati Zhulat.

 

What do you think?

Written by admin

Kush e solli autobusin e parë të markës “Shkodra” në Gjirokastër!

Anija Gjigante që i la të gjithë me Gojëhapur ndërsa zbarkoi në Venecia!