Miresevini
Doktor Tritan Kalo i Ftuar ne Mengjesin Tradicional me "Trahana Lunxheria" nga Kico Noti

Mirenjohje Doktor Tritan Kalos per kontributin e tij ne luften ndaj virusit, me nje falenderim special nga pronari Kico Noti ne kete emision me gatime tradicionale, ku "Trahana Lunxheria" ishte nje prej ushqimeve te shendetshme qe doktori ka sugjeruar ne rrjetet sociale si nje recete mbare-kombetare. Ndiqni me poshte aresyet qe jep doktori per ushqimet e shendetshme tradicionale si trahanaja ndersa e shijojne live ne emision 🙂

Posted by Gjirokastra Online on Monday, June 29, 2020

Lajme

Lajmi i Fundit

Gjirokastra Online - Zbuloni Te Pathenat, Historine, Kulturen, si dhe Kuzhinen Tradicionale Gjirokastrite!