in

Anija Gjigante që i la të gjithë me Gojëhapur ndërsa zbarkoi në Venecia!

Një anije lundrimi gjigante zbarkoi në Venecia dhe i la të gjithë gojëhapur!

msc-venecia

Anija gjigante e lundrimit ishte një surprizë e madhe dhe një pamje e mahnitshme për ata që ishin me fat për ta parë se u ul në portin e Venedikut (Venezia) në Itali!

msc

Anija e lundrimit “MSC Magnifica 5”, 194 metra e gjatë, 32 metra e gjerë dhe 17 kate e lartë, lundroi në Venecia dhe fotografitë e regjistruara nga fotografët e gjetura në këtë zonë janë absolutisht të mahnitshme, meqë madhësia e saj masive ju bën të ndiheni të frikësuar.

msc-magnifica

MSC Magnifica është anija e fundit e klasës Musica MSC Cruises dhe ka hyrë në shërbim në vitin 2009. Ajo është rinovuar në vitin 2014. Anija strehon deri në 2,550 udhëtarë.

venecia-msc-magnifica

MSC Magnifica është një anije moderne për të gjithë ata që u pëlqen të ketë shumëllojshmëri, argëtim dhe një atmosferë të gjallë evropiane / italiane.

Megjithatë, ka gjithmonë vende të qeta dhe paqësore për të qenë në bord.

What do you think?

Written by admin

Zhulatasit e Tiranës festojnë Krishtlindjen dhe Vitin e Ri! Videoja e dërguar për Gjirokastra Online nga Tore Dobi, nip nga fshati Zhulat!

Si jetohej në shtëpinë e Ismail Grapshit në lagjen “Pazar i Vjetër” për gjozduqet e të cilit kanë mbetur edhe vargje!