Category: Kuzhina Gjirokastrite

  1. Home
  2. Kuzhina Gjirokastrite
Filter

Shtoni ne menyne e drekes:Patellxhane te pjekura me hudhera dhe ereza

Patëllxhani është një perime që bie gjithmonë në sy në stendat e fruta

Lexo me Shume

Kukurec apo hordhi, kë pëlqeni dhe shijoni më shumë?!

Shikoni me kujdes kete foto dhe gjeni nese ne pjate ka kukurec apo

Lexo me Shume

Gliko me shalqi nga gjirokastritia Violeta Muço Anastasi

Jo vetem Gjirokastra por dhe krahinat e saj kane tradite pergatitjen e

Lexo me Shume

Ky qumështor i hapur nga lart, si quhet në Gjirokastër?!

Ju njohim sot me nje recete qe na ka derguar gjirokastritia Kozeta

Lexo me Shume

Kunguj te mbushur, me cfare dhe si i pergatisni?

SHIKOJENI ME KUJDES KETE FOTO. JANE KUNGUJ TE MBUSHUR. SIC E

Lexo me Shume

Një recetë autentike e Selanikut

Sot ju ftojme te pergatisni nje recete autentike te qytetit te

Lexo me Shume

Lule kungulli te mbushura

Nese jeni mbledhur vone ne shtepi dhe ju duhet te pergatisni nje gatim

Lexo me Shume