Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Brad Pitt ne karrige me rrota! Cfare i ka ndodhur aktorit te njohur hollivudian?!

Aktori i njohur Brad Pitt është shfaqur ne disa foto në karrige me

Read More

Lajm i mire nga Greqia....

Greqia ka në plan të heqë kufizimet e karantinës nga java e ardhshme

Read More

Ngjarje e rende ne Mamurras/ Plagosen 2 police dhe nje qytetar ne qender te qytetit!

Përplasje me armë zjarri në qendër të Mamurrasit, plagosen 3 persona,

Read More

Gjirokastra ne pranvere, mot i vranët por i ngrohtë...

Shpërthen natyra nga ngrohtësia në këtë mes prilli! Mot i vranët, por

Read More