Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Pasaportat, shtyhet afati i vlefshmerise

Këshilli i Ministrave ka marrë vendim per përdorimi te tyre deri në 31

Lexo me Shume

Lajm i mirë që vjen nga Ambasada Amerikane në Tiranë

Ja lajmi i mire, sipas ketij njoftimi te Ambasadës Amerikane ne

Lexo me Shume

Ne Maqedoni rikthehet karantina, shifra shqetesuese nga koronavirusi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur të rikthejë në karantinë

Lexo me Shume

Sot urojmë për Ditëlindjen Edi Peshën!

Sot urojme per Ditelindjen Edi Peshen! Pa u gdhire mire, fb na

Lexo me Shume

Arrihet marreveshja, Yuri Kim"Çdo palë dha, çdo palë fitoi".

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim ka deklaruar

Lexo me Shume

2074 qytetarë fitues te fazes se pare per te blere shtepi me kredi te buta ( Emrat)

2074 qytetarë janë shpallur fitues të fazës së parë për kreditë e buta

Lexo me Shume

Dolën në treg bamjet e para, po nuk do ta besoni çmimin për 1 kg

Perimet dhe frutat e stines kur dalin per here te pare kane cmime

Lexo me Shume

Ja cfare ka ndodhur ne oborrin e policise te Elbasanit

Ja cfare ka ndodhur ne oborrin e policise te qytetit te

Lexo me Shume