Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Edhe qarku i Gjirokastres i rrezikuar nga permbytjet

Ministria e Mbrojtjes ka dalë me një njoftim në orët e para të

Read More

Fitorja e Luftetarit ne ndeshjen me Shkumbinin e Peqinit

Luftetari me i sigurte per fitore ne fushen e botes se sa ne fushen e

Read More

Dy vite nga ndarja nga jeta/ Agron Llakaj dedikim prekës për Koço Devolen

Dy vite nga ndarja nga jeta/ Agron Llakaj dedikim prekës për Koço

Read More

Një episod me poetin dhe mësuesin e letërsisë Agim Shehu. Gjimnazi

Read More

Dy ngjarje bashke:Muze dhe liber per Mukajt dhe Papavangjelajt e Gjirokastres

Dy ngjarje bashke :Muze dhe liber per Mukajt dhe Papavangjelajt e

Read More

Luftetari ne rrugen e fitoreve te njepasnjeshme. Rezultati ne Memaliaj!

Luftetari ne rrugen e fitoreve te njepasnjeshme. Me fitore e mbylli

Read More

Sot ka Ditelindjen Mirosh Ajdini, elektriçisti i njohur i Gjirokastres

Mirosh Ajdini sot ka ditelindjen, mbush plot 60 vjeç,  ngjarje madhore

Read More

Ermand Mertenika: Njihuni me Inteligjencen Artificiale.

Ermand Mertenika: Njihuni me Inteligjencen Artificiale. Shumica e

Read MorePërgatitet me zorrë qengji që pasi pastrohen dhe lahen

Read More