Category: Evente

  1. Home
  2. Evente
Filter

Falënderime dhe Urime për Ditën Botërore të Nënës

Sot festohet Dita Boterore e Nenes. Eshte dite feste, me

Lexo me Shume

Dr. Kostandin Balloma, ja si perkrahte mjeket e rinj Dr. Adem Harxhi

Dr. i njohur gjirokastrit Kostandin Balloma ne faqen e tij ne fb ka

Lexo me Shume

Kujtesë/ Në gjurmët e kujtimeve...

Kjo foto i perket nje viti te larget dhe eshte bere ne shkallet e ish

Lexo me Shume

Kujtesë/ "Ja si ishim dikur, në fotografi me mësuesen tonë Feraset Kumbaro!":

“Kjo eshte mesuesja me e mire ne bote, keshtu na shkruan Rajmonda Lilo

Lexo me Shume

Rruga e Gjimnazit të Gjirokastrës në kujtime-"Kam mall, po s`mundem më tani"

Rruga  e Gjimnazit "Asim Zeneli" sot eshte e heshtur dhe e vetmuar si

Lexo me Shume

Bukuria e nusërisë me kostumin origjinal të krahinës së Dropullit...

Jorgo Shukura ka percjelle per gjirokastraonline kete foto te shume

Lexo me Shume