in

Zbuloni cfare ka brenda byreku ne foto?

Kete foto na e dergoi sot nje nga miket e faqes tone qe e pelqen gatimin e ne vecanti byreqet.

-Me se e ke bere byrekun?- e pyetem.

-Me te gjitha tertipet -na u pergjegj.

-Cdo me thene me te gjitha tertipet? e pyetem perseri po ajo e la komunikimin ne mes.

-Ika se me vajti ora e punes! Hidhe foton ne internet dhe kerko argumente dhe receten nga amvisat.

Kaq tha dhe , te themi te drejten, na vuri ne veshtiresi, megjithate e gjetem zgjidhjen.

Ja byreku i saj. Ju do gjeni se cfare ka brenda, perberesit.Eshte ca e veshtire po mbase zbulojme te plote receten, ashtu dhe tertipet qe ka brenda.

Thoni dicka dhe per petet, jane bere me dore apo jane blere ne supermarket, si thoni?

What do you think?

Written by admin

Sot urojme per Ditelindjen mesuesen gjirokastrite me banim ne Amerike Eleni Llukani

Ne avline e jetes, gjeni lulen e preferuar dhe ate qe ju mungon…