in

Caj mali, nje fete buke dhe….

Te gjithe qe e kane provuar kete mengjes ndihen nostaligjik. Vakti i mengjesit eshte vakti me i rrendesishem i dites. Tani qe dimri ka hyre dhe temperaturat po ulen nje gote caj mali me buke te thekur dhe nje fete djath te ngroh shpirtin. Ne sot buken e marinuam me rigon e vaj ulliri. Pervecse u ushqyem mire parandaluam dhe te ftohtin sepse caji i malit ka një fuqi të jashtëzakonshme në trajtimin e sëmundjeve të të ftohtit.
Ju e konsumoni kete mengjes?

What do you think?

Written by admin

Trendafili i eger! Keto jane vetite e tij sheruese…

Akil Pano, pastori ne mbrojtje te vlerave te familjes dhe shoqerise demaskon skandalin!