in

Kush më ndihmon? Suzana Katro kerkon pergjigjen tuaj!

Suzana Katro ka percjelle ne faqen e saj nje foto:

Kete byrek te pjekur.

Eshte byrek i dukur, edhe pse nuk dime perberesit dhe receten e plote qe shpresojme ta mesojme gjate komenteve.

Nuk gjejme fjale per te shprehur kenaqesine qe marrim kur e shohim me sy e plasim me zemer, nga deshira per ta shijuar.

Duket se Suzana kete byrek e ka pergatitur per ” bote” dhe kerkon ndihme per ta asgjesuar.

Pyetja e saj:

KUSH ME NDIHMON?

Po pergjigjet tuaja cilat jane ?

What do you think?

Written by admin

Xhezo Cana: Kafe dhe falenderime per profesor Irakli Koçollarin, per vellimin e dyte me dokumente per Ali Pashe Tepelenen

Portat e shtepive te vendlindjes me shume kujtime…