in

Freskohuni ne keto dite te nxehta me kete sallate gjithe ngjyra

Sallata eshte gjithmone nje ide shume e mire per te prishur oreksin dhe gjithashtu per te marre aq shume vitamina ne nje tas te vetem. Te gjithe dietologet i keshillojne sallatat dhe sipas tyre cdo dite duhet te pergatitet. Ne kemi pergatitur nje sallate te fresket e cila eshte shume e lehte dhe gjithashtu te jep ndjesine e ngopjes.

Ju duhen
sallate jeshile
domate qershizes
aceto shege
vaj ulliri
fara susami
nje karrote

Mbasi i presim te gjitha shume te holla ne fund i marinojme me vajin e ullirit dhe aceton e sheges.

What do you think?

Written by admin

Trendafilin e eger mund ta mbjellim edhe ne shtepi, ja se cfare na duhet…

Si te pergatisim brodon qe gjyshet e bejne aq te mire…