in

Veze me spinaq qe nuk e keni gatuar asnjehere keshtu

Nese keni Spinaq te mbetur nga byreku qe keni bere me perpara, mos humbisni kohe dhe pergatiteni kete recete per ne darke.
Ju duhen spinaq, 4 veze, pana dhe gjalp
Pergatitja:
Mbasi pastrojme spinaqin dhe e ziejme e hedhim ne nje tave ne proporcion te njejte.
Ne nje tigan skuqim pak gjalp dhe i hedhim pana derisa lidhen me njeri- tjetrin. Ne fund masen e hedhim tek spinaqi dhe kokrrat e vezes te qendrojne sy persiper. E pjekim ne furre te parangrohur 180 grad per 10 min.
Shijojeni!

What do you think?

Written by admin

Ja se si do te jete projekti i ri i linjes hekurudhore qe do te lidhe Shqiperine me Greqine

Ngjarje e rende ne Gjirokaster, elektricisti bie ne kontakt me rrymen elektrike