in

Talentja 17 vjeçare nga Shqipëria Mahnit Jurinë e X Factor në Greqi! Ja Video e Këngës Perfekte!

Një talente e re shqiptare impresionon jurine e X Factor në Greqi duke marre vetëm PO prej tyre.

Jody është 17 vjeç, nga Shqipëria dhe jeton në Korydallos. Ajo është vetëm 17-vjeç dhe na ka bërë krenarë me performancën e saj në “X Factor Greece 2019”.

Ajo është një nxënëse e shkollës së mesme të vitit të tretë dhe gjithashtu ndjek një shkollë muzikore.

Jody këndoi “You Know Expect No Good” nga Amy Winehouse në skenën e X Factor në Greqi dhe i bëri përshtypje jurisë.

“Ju jeni vetëm 17 vjeç dhe unë u mahnita me të vërtetë nga mënyra se si trajtuat zërin tuaj në këngë, keni bërë atë që duhet të bëni. Unë jam i impresionuar, ” u shpreh këngëtari i njohur grek i pop rocky Christos Mastoras që njëkohësishtë është dhe njëri prej trajnerëve.

Kjo është video që do ju mahnisë! Mos harroni te bëni LIKE & SHARE

What do you think?

Written by admin

AVAZI i MUKËS?! Sa prej jush e kanë dëgjuar dhe ia dinë kuptimin?!

”FESTOJME PËR TRASHËGIMINË” – Aktivitete Organizuar nga “TID Gjirokastra”