in

Sot për mëngjes gatuam trahananë e ëmbel, sa shume qe na shijoi!

Eshte njera nga dhjetra letra qe i kane ardhur punishte Trahana Lunxheria nga familjet shqiptare jashte vendit.

E gezuar qe i ka rene ne dore trahanaja e emebel e punishtes Lunxheria Ledia shpreh gezimin e saj dhe uron per kete produkt cilesor.

Ja pershendetja e saj:

Ju ftojme kete mengjes nentori te pergatisni per vete dhe femijet nje pjate me trahana te embel te Lunxherise.

Shija e saj do t`ju shoqeroje gjate. Le ta provojne edhe ata qe ende nuk e kane shijuar!

What do you think?

Written by admin

Nga Driloni pamje te vjeshtes ne largim ne aparatin e doktorit te njohur gjirokastrit Murat Kaçit

Zbulohet e verteta e emrit te rruges Shkalipoli