in

Ke njihni ne kete foto, futbolliste dhe tifoze te Luftetarit te Gjirokastres?

Ke njihni ne kete foto, futbolliste dhe tifoze te Luftetarit te Gjirokastres?

Cdo foto eshte e lidhur me nje ngjarje, po cfare i ka bashkuar futbolliste dhe tifoze te Gjirokastres?

Kete me mire se kushdo e tregojne ata qe i kane njohur ose bejne pjese ne kete foto dhe jane deshimtare.

Shikojeni me kujdes!

Kane kaluar shume vite. Kujtojme qe eshte foto e mbas viteve 1955.

What do you think?

Written by admin

Ne Gjirokaster, “ku eshte e veshtire te ta thone fjalen e mire”, vleresohet vellimi me tregime Bilete per ne qiell i shkrimtarit Odise Kote

Nxenes te shkelqyer te shkolles Koto Hoxhi te Gjirokastres nga viti shkollor `48-49 deri ne vitin…