in

Kujtim i bukur me mesuesen e fillores

Foto e larget ne kohe po e “fresket” per ata nxenes te shkolles Naim Frasheri, Gjirokaster, qe kane dale bashke me mesuesen e tyre te fillores Ana Arseni.

Shikojeni me kujdes e me siguri qe do gjeni veten tuaj, megjithese kane kaluar vite dhe kjo nuk eshte e lehte.

Nxenesit jane rritur dhe sot jane ne Gjirokaster, ne Tirane apo gjetke, edhe jashte vendit.

Kete duam te mesojme se ku jane e c`bejne sot, a e njohin dhe kujtojne njeri tjetrin?

Le te presim komentet e tyre!

What do you think?

Written by admin

Çertifikate Mirënjohjeje per Maksim Çanin

Ambasadorja Yuri Kim u takua me z. Aleksandër Çipa, kreun e Unionit të Gazetarëve Shqiptarë