in

Dita e Verës/ Suzana Katro për Gratë ” Shtëpiake” Si të Kalojnë Stresin me Ballokume, Shapkat ose Pispili me Pras dhe …

Ne kete situate kur jashte ka rene ” bomba”, s`leviz as gjethja e fundit e ketij muaji te ngarkuar me virusin qe vertitet gjithandej, fansia e faqes tone, Suzana Katro ka percjelle ne faqen e saj disa foto te bashkeshoqeruara me nje keshille te sinqerte per grate tani ” shtepiake”  qe shume mire mund te shfaqin veten edhe me mire ne punet e higjenes, pastertise dhe kuzhines.

” Moj  gra, ju drejtohet ,rrini në shtëpi, gatuani, shapkat ose pispili me pras, kos e veze, miell misri, ose bollokume Elbasani.Shkruani, hidhni historinë e jetës suaj, qe është e vecante…Kur gjithçka të normalizohet, do e kerkoni pushimin në shtëpi…Jeni krijuese, siç dinë vetëm gratë të jenë, jeni shtylla e familjes. Rrofshin gratë, duar artat”.

Ja dhe fotot:

What do you think?

Written by Admini

Të Dhënat e Orës së Fundit nga OBSH që Duhet të Dini dhe Zbatoni për Coronavirusin

Ja nje pije e thjeshte ne kushte shtepie per tu mbrojtur nga virozat