in ,

Gjirokastra Online kthehet perseri… me shumë surpriza!

Gjirokastra Online u lançua në vitin 2007 dhe kthehet përsëri me rubrika të reja për historinë, traditat historike, kulturore, arsimore e turistike të qytetit e krahinave rreth saj; me kujtime e intervista të bashkëqytetarëve në Shqipëri e Diasporë, informacione nga aktualiteti, programe të ndryshme, albume, video, humor, dhe surpriza të shumta ju mirëpresin në vazhdimësi…

Klikoni dhe do jemi gjithmone se bashku. 🙂

Gjirokastra Online, 2007:

 


What do you think?

Written by admin

Saimir Strati mbledh 2 mijë thonj, synon rekordin e 11-të “Guiness”!

Hrushovi, monedhë floriri për kuzhinierin Qirjako Stefani