in

Gjeni veten ne kete fotografi te Fotaq Zhulatit

Gjeni veten ne kete fotografi te Fotaq Zhulatit

 

Kjo foto qe ka percjelle ne faqen e tij specialisti i njohur i kuzhines gjirokastrite Fotaq Zhulati me siguri qe do t`iu kujtoje shokeve te klases kujtime nga jeta shkollore.

Kane kaluar shume vite. Koha ka bere punen e vet. Dikur shoke klase, te mbledhur bashke ne mesim,  ne akttivitete, edhe ne aksionet e asaj kohe…

Ndersa tani te shperndare, disa ne qytetin e lindjes, ne Gjirokaster, te tjere ne Tirane e gjetke, edhe ne vende te botes…Kjo foto sic te bashkon ne kujtime eshte nje kujtese edhe per nje takim te ardhshem qe mund te ndodhe ne klasen dhe shkollen e tyre te dashur…

What do you think?

Written by admin

Sot urojme per ditelindjen aktorin e shquar shqiptar Timo Flloko

Bem Baba te te Ngjaj! A eshte sjellja apo karakteri i nje femije pasqyre e prinderve te tij?