Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Kapet BMW ne Vlore me 225 km/h. Gjoba qe morri eshte...

Ne autostraden e Vlores perseri jane bllokuar nga policia dy kosovare

Read More

Gezuar Kurban Bajramin!

Gezuar Kurban Bajramin! Me kete urim besimtaret myslimanë ne

Read More

Ne 2025 shqiperia vetem me 512 mije banore paralajmeron OKB...

Nga matjet e bera nga Organizata e Kombeve te Bashkuara Shqiperia do

Read More

Kujtese/ Cili eshte filmi i pare shqiptar qe keni pare dhe....

Si sot 70 vjet me pare u krijua kinematografia shqiptare, ngjarje

Read More

Roland Çenko:" Ermelinda Bixhaku super kengetare"

Ermelinda Bixhaku eshte nje kengetare shume e re ne moshe por me nje

Read More

Ndahet nga jeta poeti Petrit Ruka “Mjeshter i Madh”

Ndahet nga jeta poeti Petrit Ruka “Mjeshter i Madh” Tepelena ku

Read More

Ndahet nga jeta kengetarja e famshme italiane Raffaella Carra

Eshte ndare nga jeta në moshën 78-vjeçare këngëtarja, prezantuesja dhe

Read More

Gjeni se me cfare eshte mbjelle siperfaqia ne kete foto!

Ne kete foto eshte nje bime vjetore qe kur “piqet” brenda ka uje dhe

Read More