in

Sot, në Krishtlindje, urojmë Kristaqët që festojnë Emrin

Sot, ne Diten e Madhe te Krishtlindjeve, kemi nje urim te perbashket per te gjithe Kristaqet qe festojne Emrin.

TA GEZOJNE EMRIN , ME SHENDET E GEZIME, ME JETE TE GJATE E TE LUMTUR!

Miq ne faqen tone kemi disa Kristaq, emra te njohur edhe per publikun si Prof.Kristaq Kikina,Prof. Kristaq Berxholi, Dr, Kristaq Xhumbi, inxhinier Kristaq Zhapa e te tjere qe u shprehim fjalet me te mira si ndjekes dhe kontribues ne faqen tone e njekohesisht ju urojme festen e Emrit ta kalojne sa me gezueshem ne familjet e tyre.

What do you think?

Written by admin

Gjirokastritët tek Klubi i Gjuetarëve:-Ti e ke në terezi, të ka pjedhë kokoshi…

Urimi i familjes Zisi nga Tranoshishta per biznesmenin lunxhot Kiço Noti