in

Si e beja ne fshat, me ka vajtur mendja per Trahana Lunxheria me gjalp te perveluar dhe djathera persiper

Miremengjes dhe Dite te Mbare!

Sot me ka vajtur mendja per nje Trahana Lunxheria te perveluar me gjalp dhe djathera persiper!

Ne cilesi dhe shije Trahana Lunxheria qe behet ne menyre artizanale eshte e para, e pelqyer nga te gjitha familjet, dhe familjet e reja qe me kete trahana ushqejne dhe femijet para se te nisen per ne shkolle.

Bejeni dhe ju dhe do me kujtoni!
Eshte shume e shijshshme!

What do you think?

Written by admin

Dikur, ne ndermarrjen e perpunimit te qumeshtit ne Gjirokaster, me te miret Baxhoxhinjte e Lazaratit

Sot urojme Dhimitra Grekushin per tre ngjarje te gezuara ne jeten e saj