in

Pizza Danny tani në Bllok të Tiranës – Një Picë me Zemër, plot Elegancë, Bollëk, dhe Shije!

Edhe pse jemi mësuar t’i porosisim picat në shtëpi kësaj here vendosëm t’i shijojmë sa më të freskëta, në çast, te miku i faqes tonë Danjeli nga Gjirokastra.

 

Ai ofron një picë me zemër për ta kënaqur klientin, me merak dhe pa u kursyer në asortimente. Madje kësaj radhe Danjeli na befason me një picë të vërtetë në formë zemre.
 

 

Jemi të sigurt që të gjithë në Tiranë por sidomos fatlumët e bllokut, dy hapa larg Izzy Living apo shkollës 11 janari, tashmë i kanë provuar picat me çmimet tejet konkuruese në një zonë kaq të frekuentuar.

 

 

Ata me siguri do kenë vënë re cilësinë e gatimit. Ajo që e dallon Danjelin është se mundohet të bëjë më të mirën.
 

 

Ja dhe pica e preferuar e Gjirokastra Online! Danjeli na e paska mbushur me kërpudha 🙂

 

 

Pizza Danny me fluksin e madh të kërkesave kërkon edhe një motorrist për këdo që është i interesuar të punojë në një aktivitet që po zgjeron dita ditës hartën e saj shtëpi më shtëpi brenda qendrës së Tiranës.

 

 

Ju ftojmë ta vizitoni dhe mos harroni të na dergoni edhe ndonjë selfie të dashur miq! 🙂

 

What do you think?

Written by admin

HAPESIRË/ Gjirokastër-Janinë, Një Histori Shumë Vjeçare Bashkëpunimi dhe Shkëmbimi Kulturor!

Bekim Fehmiu – Aktori Shqiptar me Famë Botërore Vizitë Mbresëlënëse në Gjirokastër!