in

“ Nuk kam turp te punoj…”-Njihuni me Teuten dhe Pershendetjen e saj

“ Nuk kam turp te punoj…”/ Njihuni me Teuten dhe Pershendetjen e saj

Jetoj në fshat që nga lindja… Kam dele, kuaj, lopë… nëse ju pelqejnë fotot e mia.. kshtu si jam… kështu si më dhuroi nëna natyrë… nëse mendoni që jam bukuroshe nga fshati, pelqejeni dhe shperndajeni dhe më mbështesni…shperndajeni
Nuk kam turp të punoj dhe ju përshëndes të gjithëve.. vlerësoni punën time nëse nuk keni turp.

Zoti ju bekoftë!

!

What do you think?

Written by admin

Lajm i mire : Gjirokastra ne vend te pare

Debati ne emisionin “Ftese ne pese” per gjirokastritet dhe korçaret midis aktores Zamira Kita dhe Alket Islamit