in

Ndahet nga jeta Aneta Rama, nena e Kryeministrit te Shqiperise Edi Rama

Ndahet nga jeta ne moshe 82 vjeçare Aneta Rama, nena e kryeministrit Edi Rama.

Lajmin e shperndau ne rrjetet sociale vete Edi Rama, duke postuar mesazhin e mëposhtëm:

Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë.

E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush.

Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam?

/gjirokastraonline/

What do you think?

Written by admin

Ja kush eshte vajza shqiptaro-amerikane fituese e “Miss Connecticut Teen USA 2020”

Mesazh i rendesishem i Ambasades Amerikane