in

Moti me te papritura sot…

Ja te papriturat e motit sot: Kthjellime dhe vranesira ne disa zona qe në orët e para të 24 orëshit në veri, veriperëndim e pjesërisht në qendër të vendit deri në orët e mëngjesit.

Temperaturat:

zonat malore 13°C deri në 28°C; zonat e ulëta 15°C deri në 32°C; zonat bregdetare 16°C deri në 30°C,bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi 1-12m/s.

What do you think?

Written by admin

Dita Boterore e Shahut/ Zbuloni emrat e shahisteve me te degjuar te Gjirokastres

Eshte koha tani, çaj dhe rigon nga malet tona, po beni kujdes, se “kush e shkul çajin me rrenje e ha gjarperi!”