in

Mesuese Liliana Kaçi ju fton te gjeni veten ne kete fotografi

 

Kjo foto eshte shkrepur shume e shume vite me pare. Jane femije te mbledhur ne ish kendin e lojrave me dore ne Bashte te Teqese qe sherbente edhe per festat dhe argetimet e femijeve te kopshteve dhe shkollave.

Ne kete foto njohim mesuesin veteran Enver Bendo. Ka dhe mesuese.Femijet jane te veshur bukur. Me siguri ka qene ndonje manifestim me rastin e 1 qershorit, apo nje feste tjeter. Kete do ta mesojme nga ata qe jane ne foto.

Kete thirrje bene dhe mesuese Liliana Kaçi ne faqen e saj ne fb te gjeni veten ne kete foto te viteve te shkuara!

What do you think?

Written by admin

Vllasova Musta: E shkruar në 7 Korrik

Erion Braçe thirrje pronarëve të hoteleve dhe restoranteve