in

Lamtumire Sokrat Papadhopulli!

E humben dhe legjenden e mendimit intelektual dhe njerezor, Sokrat Papadhopullin,njeriun fisnik, I dashur dhe i mire me te gjithe. qe tani e tutje nuk do ta shohim me ne Qafen e Pazarit, ne 18 shtatori, ne stadiumin e qytetit….

Iku duke lene pas emer, mencuri dhe dashuri…

Ngushëllimet më të thella familjes, bashkëshortes Zhulieta, vajzave Ioanna dhe Amalia si dhe vëllait të tij Emilio!

Sokrat i dashur,lamtumire, u prehsh ne paqe o njeri i lire i mendimit te lire!

What do you think?

Written by admin

Ndahet nga jeta profesori i shquar Kristjan Bukuroshi

Me pelqejne gjellet tipike te Gjirokastres dhe sot gatova mish qengji shqeto