in

Gezuar me ustallaret Ziver Kopeci dhe Visar Kristo !

“Nuk mund të mos i takosh miqtë e babit tim specialistët e vjetër z.Visar Kristo dhe z.Ziver Kopeci tek lokali më i preferuar “Zhulati”,lagjia 18 Shtatori Gjirokastër.I uroj shëndet miqëve…” – shkruan Orest Lulo ne faqen e tij ne fb.

Eshte vertete bukur ta nisesh diten me miq te mire, me ustallare te punes dhe muhabetit!

Nga larg percjellim dhe urimin tone:

Gezuar, me shendet dhe me karar!

What do you think?

Written by admin

Nje foto një kujtim/ Kush është Aktori dhe kush është Gjenerali në këtë foto të shkollës Naim Frashëri në Gjirokastër?

Gezuar Ditelindjen Sofia Terpo, festofsh dhe 100 vjetorin!