in

Futbolli Botëror në Zi

Futbolli boteror ne zi.Ndahet nga jeta legjenda e tij, Diego Maradona,60-vjeç qe ka pësuar arrest kardiak.

This image has an empty alt attribute; its file name is diego-maradona-gfx_cichl25vmr081ogol7utpk4c9.jpg

Me pare, po merrte veten pas ndërhyrjes kirurgjikale që kreu në kokë, por shëndeti i tij është përkeqësuar. Figura te shquara te futbollit, jane shprehur me dhimbje e hidherim te madh per ndarjen e tij nga jeta.

 Cristiano Ronaldo:”  Një magjistar i pakrahasueshëm. Largohet shumë shpejt por lë një trashëgimi të pakufijshme dhe një boshllëk që nuk do të mbushet kurrë…

What do you think?

Written by admin

Mirëmëngjesi nga qyteti që lindi nga dashuria dhe u shkatërrua nga urrejtja

Merrni shembull Tiranën,nëGjirokastër mungojnë, njësi private të shërbimeve për rrobaqepsi