in

Mirëmëngjesi nga qyteti që lindi nga dashuria dhe u shkatërrua nga urrejtja

Per Antigonene kemi shkruar dhe me pare. Kemi thene se eshte qytet i vjeter antik dhe se e themeloi mbreti Ilir Pirro per nder te Antigonese, gruas se tij e plot fakte te tjera.

Gjate muajit tetor ,Antigonene e ka vizituar edhe Genc Prelvukaj qe ne faqen e tij ne fb ka percjelle edhe pamje te ketij vendbanimi te lashte.

Ja sa e vecante shfaqet ne keto foto qyteti qe u themelua nga dashuria dhe u shkaterrua nga urrejtja.

Faleminderit Genc Prelvukaj per viziten ne Antigone dhe fotot e mrekullueshme!

This image has an empty alt attribute; its file name is 120815287_10220438412604387_8116355643371853468_n.jpg

What do you think?

Written by admin

Foto/ Agronomët e parë me arsim të lartë të Institutit të Gjirokastrës

Futbolli Botëror në Zi