in

Anastas Lako:Urime Ervin Shametit per keto pune kaq te bukura!

Anastas Lako:

Ervin Shameti eshte nje i ri gjirokastrit i cili mer pa frike stafeten e piktoreve me ne ze te qytetit.

Ai parapelqen grafiken me laps.

Maja e lapsit e Ervinit pothuajse ka hedhur ne telajo pjeset me te bukura te qytetit dhe pikturat e tij plot jete duken si foto bardh e zi.

Ervini pikturon me detaje me te hollesishme gjithshka. Durimi, deshira , talenti dhe perkushtimi jane cilesite e piktorit te ri.

Urime Ervin ne punen tende pasionante!

What do you think?

Written by admin

Sot urojme per Ditelindjen Vangjel Basharin,Xhelin, 1-shin e lagjes Varrosh ne Gjirokaster

Këngëtari i madh Zija Saraçi bëhet anëtar i grupit Zagoria Jonë