in

Akademia e Futbollit-Lefter Millo-Ja golashenuesit me te mire!

Gazmend Bimi:

Akademia e Futbollit – Lefter Millo   — Fk Permeti . Edhe pse nje dite e ftohte fitorja dhe loja e bukur qe na dhuruan te dyja grupmoshat U 13 dhe U 15 na ngrohi perseri ne diten e sotme.U 13.  ? 4  –  0?dhe U 15 ? 2–1 Golashenuesit  e ndeshjes se sotme Kostandinos Xarxallos, Katan Basha , Jorgo Tsami , Thoma Cimi , Mateo Maca.

 

What do you think?

Written by admin

Eshte ndare nga jeta Zylkade Hoxha, shitesja shembullore e dyqanit te ushqimeve ne lagjen 18 shtatori

Fruti i ralle, i pa kultivuar me pare ne Gjirokaster, ne kopshtin e doktor Teli Gushit!