in

Respekt dhe mirenjohje per Klodianin,Heroin e Dites ne sheshin Skenderbej

Akti i guximshem i te riut ne sheshin” Skenderbej” ne mbrojtje te jetes se qytetareve nga levizjet e cmendura te nje shoferi eshte pershendetur dhe vleresuar nga kryeministri i vendit EDI RAMA qe dhe e ka takuar.

Akti i ketij te riu ka bere jehone ne gjithe vendin. Eshte pershendetur dhe nga mijera komentues qe kane ndjekur vidion e shfaqur ne TV e vendit.

Ja disa nga komentet

Kico Noti

Per djem te tille ka nevoj populli shqiptar,  akrobat artiste qe rezikoi veten per parandalim e eger te nje shoferi qe rezikoi jeten e qytetareve ne vecanti femijeve,  respekte, respekte per kete djale kush e njef te me vere numurin e telefonit ne dispozicjon te numuri telefonit tim 0693590672 te falnderoj o trim te mireprese te te falnderoj nga afer ne e shikon te arsysheme !

Ilir Cano

Hero , shpetoi dhjetra jete

Emirjada Emi

Bravo djalit xhest shum i bukur per shebull djali hero

Dhora Balili

Bravo djalit te jet nje shembull per gjith Shqiptarët te mos lejojm asnje te marr jet njerzish sepse jeten na e ka dhen zoti dhe vetem zoti ka te drejt te na e marr

Meriton Merita Hazizaj

Zoti ta shperblefte , bir nene guximtar ! Ndersa per Ty Gjigand ,nje Bravo te madhe , qe vlereson akte te tilla sa njerezore aq edhe heroike

Agron Dusha

Bravo djali.E meriton te futet ne policine e shtetit.

 Xhraelo Hazizaj

O hero zemer luan lum prindrit qe te kane. Te tille djem mos l mungofshin kurre Shqiperis bravo shpetove shume jete njerzish.

 Drita Reçi

Bravo! Lum nena qe e ka lind kete djale.nuk rrin dot pa hedhur lot nga pamja qe pame ne lajmet nga veprimi i ketij djali te shkathet e trim.bravo,bravo,bravo

Rudina Serjanaj

Klodian Elqeni heroi yne.Djale shembullor,krenare qe ben pjese ne stafin tone.Shembulli per cdo te ri.Pas disa vjetesh emigrimi ne Suedi u kthye ne Shqiperi per te ndertuar te ardhmen ketu ne Atdheun tone.Flm Zotit qe ka akoma te rinj shembullor.

Gezim Dyrmishi

I lumtë djaloshit për aktin e tij heroik.Për këta të rinj që venë në rrezik jetën e tyre,për të shpētuar qytetarët nga veprime të tilla kriminale ka nevojë vendi!

Kujtim Zenelaj

Nje bravo e madhe per ket djale shume guximtare shpetoj jeten e shum personave Meriton shume respekt

Luiza Jano

Bravo djale! Hallall qumeshti i nenes! Si shqiponje je hedhur! Je sportist po sot je heroi i te gjithe shqiptareve!!!!

Sotir Papa

Bravo Klodiani kreu nje akt heroik te pashembellt dhe shume te zgjuar shpetoi disa jete njerezish Eshte heroi i dites Hallall qumeshti i nenes Dekorimin e ka pak Bravo Klodian

Bujar Rrapaj

Këta heronjë i duhen Shqipërisë

What do you think?

Written by admin

Koha e shkuar ne kujtimet e Veli Hashorves:Kur shkoja ne mes te pazarit me gruan time surat hapet…

Gjeni shprehjet popullore nga fjalori E folme e qytetit te Gjirokastres