in

Tërmeti i Fuqishëm 6.8 Ballë që Shkundi Turqinë

Termeti  i fuqishem ne Turqi, me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter, sipas njoftimeve te fundit ka shkaktuar edhe te vdekur dhe te plagosur.

Ka rene prane Ankarasë dhe demet jane te medha.

Ekspertet kane thene se me pare nuk ka patur termet ne Anatolinë Lindore dhe pritej.

What do you think?

Written by Admini

Lefter Çipa në Gjendje të Mirë Shëndetësore! I Urojmë Shërim të Shpejtë Penëtarit të Shquar të Fjalës dhe Këngës së Popullit!

Morem 1000 Lek te Vjetra – Studentet Ekselente te Zhgenjyer te Zone e Lire!