in

Tërmet 6 ballë trondit Shqipërinë, vijon

Tërmet i fuqishëm 6 ballë trondit Shqipërinë, dridhen ndërtesat.

Një tërmet i fuqishëm prej 6 ballësh ka goditur vendin tonë në orën 16:05 minuta. Godinat janë lëkundur nga themelet.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo dëme materiale.

What do you think?

Written by admin

Fjalë të Urta, të Mençura nga Vendlindja, nga Gjirokastra. Shtoni të tjera dhe Komentoni!

Ndahet nga jeta mësuesi i njohur gjirokastrit Shefqet Shehaj