in

Sot urojme per Ditelindjen Piro Mingen

Sot urojme per ditelindjen Piro Mingen qe ka lindur ne Pazar te Vjeter dhe qe sot me familje banon ne Amerike.

Piro ta Gezosh Ditelindjen festofsh dhe 100 vjetorin me shendet e lumturi bashke me familjen!

Pirua eshte djali simpatik qe ka luajtur futboll me ekipin e pare te Luftetarit dhe qe pas viteve 90 shkoi ne Amerike.

 

Edhe pse larg eshte shume i lidhur me lagjen dhe qytetin, ndjenje te cilen e shpreh edhe ne postimet qe ben ne faqen e tij ne fb.

Piro Gezuar Ditelindjen!

What do you think?

Written by admin

“Kuzhina Gresa” sjell risine e makaronave bio ne shtepine tuaj!

Raimonda Lilo ta gezosh Ditelindjen,me shendet e lumturi festofsh dhe 100 vjetorin me familjen tende te dashur!