in

“Kuzhina Gresa” sjell risine e makaronave bio ne shtepine tuaj!

Kuzhina Gresa sjell nje risi ne Shqiperi ku te gjithe ju mund te provoni keto makarona te bera nga dora e saj.

Sot shijuam dicka te vecante qe na i sugjeroi nje mikesha jone. Porositem makarona te bera vete nga Kuzhina Gresa.

Gjithmone jemi mesuar qe ti blejme makaronat ne dyqan ose ti porosisim ne nje restorant. Por, asnjehere nuk na kishte shkuar mendja se mund ti porositnim delivery te pa gatuara, te bera ne menyre artizanale nga Kuzhina Gresa.

Sapo pame instagramin e saj qe do e ndajme me ju me poshte menjehere na u mbush mendja per ti provuar edhe ne keto makarona te vecanta te bera me produkte cilesor bio ne menyre artizanale ne shtepi, jo te fabrikuara. E vecanta e tyre eshte se ato behen me shije si spinaq, karrote dhe panxhar.

Pervecse te shijshme ato jane te mira per diabetiket dhe per femijet e vegjel te cilet pjaten e tyre e pelqejne me shume kur eshte me ngjyra dhe shije te vecanta e shume te shendetshme.

Ndiqeni dhe beni porosine tuaj tani edhe ne Instagram:

What do you think?

Written by admin

Gezuar Ditelindjen Chris Hassler, me shendet e jete te gjate !

Sot urojme per Ditelindjen Piro Mingen