in

Sot Aktori i madh i humorit, Agron Llakaj ka Ditëlindjen

Sot Aktori i madh i humorit, Agron Llakaj ka Ditëlindjen. Ai feston 62 –vjetorin dhe ne kete dite te shenuar urojme:

Jete te gjate e te lumtura, festofte dhe 100 vjetorin!

Agron Llakaj eshte aktori me i dashur per spektaktorin ne mbare vendin. Gjithmone i pelqyer per rolet dhe humrin e holle ne skene, ne filma, komedi  e vecanerisht ne ekran.

JE I MADH!

Agron Llakaj Gezuar Ditelindjen!

What do you think?

Written by admin

Nxenesit e Koto Hoxhit dhe vogelushet e kopshtit Cicerima te Gjirokastres mbjellin lule dhe peme( Foto)

Di gjirokastritet kafe pa bisht me A -More ne Qafe te Pazarit