in

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo, Moderatoret e Emisioneve të Pasdites, të Dashura për Publikun

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo me emisionet e tyre të pasdites janë kthyer në moderatoret më të dashura për publikun, por edhe konkurrente për shikueshmërinë.

Megjithatë kurrë më parë dy moderatoret janë shfaqur të veshura njësoj, shkruan gazetakorrekte.

Si Rudina, edhe Bieta u shfaqën të veshura me të njëjtin model fustani, por me ngjyra të ndryshme. Madje dy moderatoret kishin përdorur edhe të njëjtat këpucë.

Fustani i Rudinës është ngjyrë ulliri ndërsa i Bietës ngjyrë bezhë. Ne mendojmë se të dyjave i shkon shumë.Cili është mendimi tuaj?! 

 

 

 

 

 

 

 

What do you think?

Written by Admini

Shkrimtari Albert Zholi i Dhuron 200 Libra Bibliotekës të Qytetit të Tepelenës dhe Nderohet me Çertifikatë Mirënjohjeje

Ditët e Para Dimërore në Qytetin e Gjirokastrës