in

Presideni Republikes Ilir Meta nderon Sokrat Kalivopullin me Dekoraten “GJERGJ KASTRIOTI SKENDERBEU”(PAS VDEKJES)

Sot ne nje ceremoni te personalizuar ne Presidence, Presidenti Republikes Z. Ilir Meta dekoroi Sokrat Kalivopullin me Dekoraten “GJERGJ KASTRIOTI SKENDERBEU” (PAS VDEKJES).

Dekoraten e mori dorezim Florend Kalivopulli i cili me kete rast falenderoi Presidentin  per nderin dhe vleresimin qe iu be babait te tij.

What do you think?

Written by admin

Kujtese/ Ne foto nje grup folklorik i harruar…

Te pathena per nje nga fiset e vjetra te Gjirokastres