in

Perseri nje lajm i hidhur nga Gjirokastra

Nga Albana Allushaj mesojme se eshte ndare nga jeta Kristaq Gushi.

Ne faqen e saj ne FB ajo shkruan:

” Nuk kam njohur nje njeri me energjik sa dhe si ty. Edhe pse gjithe jeten tende e kalove ne nje karrige me rrota, ishe me aktiv duke kontribuar per kauzat e tua. Bisedat me ty edhe pse ne distance me motivonin gjithnje. Kam shume per te dhene, por prape do ngelet dicka sepse jeta jote ishte e mbushur plote me sfida dhe kontribute. Lagjes sone do i mungoj njeriu me te cilin u rritem dhe prej te cilit mesuam aq shume. Lamtumire Poet! Lamtumire Kiki!”

Ngushellime familjes! U prehte ne paqe shpirti i mire i poetit!

What do you think?

Written by admin

Maçet e lagjes dhe te shtepise, keni ndonje histori per te treguar?

Thirrje për bashkëpunim nga Edi Sinojmeri