in

Pas Deklaratës Shokuese të Eliza Dushkut për Filimin ku Xhiruan Bashkë, Reagon më në fund Arnold Schwarzeneger!

Aktorja e njohur me origjinë shqiptare Eliza Dushku, para pak ditësh me anë të një postimi ka treguar se ishte ngacmuar seksualisht kur ishte vetëm 12 vjeçe.

 

Kjo ka ngjallur shumë reagime në Hollywood ku ndër shumë aktorë të famshëm ka reaguar edhe aktori i njohur Arnold Schwarzenegger, i cili asokohe ka luajtur bashkë me aktoren shqiptare në filmin ‘True Lies’.

 

Ja postimi i Arnoldit në Twitter:

“E sigurt që diçka do të bënim (po ta dinim). Jam i shokuar dhe i trishtuar për Elizën, por edhe krenar. Përveçse është një grua e talentuar, e mrekullueshme, është kaq kurajoze”,-ka shkruar aktori i njohur në llogarinëe tij në Twitter.

 

Eliza tregoi se në vitin 1994 ishte abuzuar seksualisht nga ish-koordinatori i dublantëve, Joel Kramer.

 

What do you think?

Written by admin

Vritet Lideri i Serbëve në Kosovë Oliver Ivanoviç, i dënuar më parë për krime lufte!

I Famshmi “Hani i Stavros”! Nga më të Preferuarat në Pazarin e Gjirokastrës, sidomos nga Lunxhotë, Pogonitë e Zagoritë!