in

Pas 6 vitesh koma, zgjohet me ne fund Michael Schumacher! Ja kush e mbajti gjalle kampionin…

Kampioni absolut i Formula Uno, Michel Schumacher u zgjua me ne fund nga koma pas aksidentit 6 vite me pare…

Gruaja e tij nuk e braktisi por shpenzoi shumicën e parave të saj në trajtimin e burrit të saj para falimentimit.

Vetem prej shitjes se shtepise dhe jahtit luksoz ajo grumbulloi 25 milion paund.

Pavarësisht parave të mëdha që Schumacher vetë kishte fituar nga të ardhurat e tij në Formula 1 pasi ai dominonte garën për vite me radhë, përkundër të gjitha kontratave të mëdha të sponsorizimit që kishte, të gjitha paratë u shpenzuan.

Ai po humbte shpresën për shërim derisa një ditë u zgjua dhe personi i parë që njohu ishte gruaja e tij.

Kjo është gruaja që ka qenë atje për të dhe nuk është larguar gjatë gjithë këtyre 6 viteve.

What do you think?

Written by admin

Njihuni me librin “Dokumente dhe dorëshkrime të Ali pashë Tepelenës” në dy vëllime me autor prof. dr. Irakli Koçollarin

Shkojne ne shtate numri i vendeve ku shqiptaret mund te udhetojne. Ja kush ka hequr masen kufizuese me vendin tone…