in

Një Ngjarje e Rëndë ka Ndodhur në Fshatin Tapi të Kuçovës- Një Nënë e Tre Fëmijëve ka Tentuar t’i jap Fund Jetës Duke Pirë “bar miu”.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Tapi të Kuçovës, ku një 60-vjeçare, nënë e tre fëmijëve, ka tentuar t’i jap fund jetës duke pirë “bar miu”. Ngjarja ndodhi pas një sherri që ajo pati me bashkëshortin e saj, debate që ishin shtuar kohët e fundit për shkak të alkoolit që konsumonte ai vazhdimisht.

Pas grindjes, Mbarime Boduri shkoi në dhomën e saj, ka pirë helmin e më pas u shtri në krevat. Ajo u gjet pa ndjenja nga vajza dhe dhëndri i saj, të cilët e transportuan gruan me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Beratit.

Gjendja e 60-vjeçares paraqitet e rëndë dhe ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve dhe sipas mjekëve ajo është vetëhelmuar me ‘bar miu’.

What do you think?

Written by Admini

Ja si Përgatiten Qoftet Tipike të Qytetit të Gjirokastrës me Lëng ose Pa Lëng!

Shtëpitë e Mëdha në Zonën Historike të Pazarit të Qytetit te Gjirokastrës