in

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne fshatin Hundekuq te Gjirokastres

Një grua e cila dyshohet se është vetëdjegur, është gjetur e pajetë në oborrin e banesës së saj në fshatin Hundëkuq në Gjirokastër

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë, dhe as çfarë e ka shtyrë gruan që ka gjetur vdekjen të ndërmarrë aktin e rëndë.

What do you think?

Written by admin

Vallja ne sufra qe luhej ne odate e dasmave te Gjirokastre/ Ja emri i valltarit te famshem!

Ndahet nga jeta poeti i njohur  Agim Shehu