in

Nje foto, ja cfare duam te dime?!

Kete foto e ka percjelle ne faqe gazetari i njohur Agron Mema.

E vecante nga perime apo zarzavate te tjera.

E ngjashme edhe me…

Duam te dime cfare eshte, perime apo zarzavate, si quhet dhe cfare dini per llojet e saj.

What do you think?

Written by admin

Sot urojme Dhimitra Grekushin per tre ngjarje te gezuara ne jeten e saj

Sot Urojme 1 Vjetorin e “Super Star Market” ne Tirane, me artikuj po aq cilesor sa ne Gjirokaster