in

Një ditë para Krishtlindjes dhe një javë pas Vitit të Ri mbyllemi në shpi!

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se festat e Krishtlindjes dhe Vitit te Ri do te kalohen me kufizime.

Orari i mbylljes se lokaleve dhe kufizimi i levizjeve do te jete 8:30 me 6 e mengjezit.

Ky vendim eshte marre per shkak t3 grumbullimeve te medha dhe rrezikut te shtimit te rasteve te reja.

What do you think?

Written by admin

Gjejeni, embelsira ne kete foto eshte bakllava apo dhiple?

Një foto e rallë,në gjurmët e kujtimeve…