in

Nesër, Mot me diell, Kthjellime por dhe Vranësira të Pakta

 

Neser, do te kemi mot me diell, kthjellime por dhe vranesira te pakta.

Keto ne oret e pasdites, pjeserisht ne zonat malore.

MeteoAlb njofton se temperaturat do të pësojnë rritje në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -4°C në 16°C, ndersa era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor – Juglindor duke krijuar në det dallgëzimi mbi 3 ballë.

What do you think?

Written by Admini

E Keni Parë Ndonjëherë Viroin Nga Kjo Dritare?!

Sa “Bujarë” Jemi, Vendi që Zemë në Krahasim Me të Tjerët?!