in

E Keni Parë Ndonjëherë Viroin Nga Kjo Dritare?!

E Keni Parë Ndonjehere Viroin Nga kjo Dritare?

Kjo dritare nuk mund te gjendet lehte.

Nje sy i stervitur ndaj te bukures e kerkon dhe e gjen, ashtu si syri i stervitur i artistit Jani Barxo qe na e percjelle Viroin kaq te bukur,me ngjyra e plot drite, pamjen e tij dhe me terheqese.

Duket pamje qe e shohim si per here te pare.

Te gjithe kane c`te kujtojne dhe thone.

Viroi flet edhe nga kjo foto kaq e ngritur artistikisht.

Urime Jani Barxo per kete foto te vecante , artistike!

Na dhe kenaqesi.

Na e bere me te mire e me te bukur Viroin,  me me shume drite, ngjyra e kujtime!

What do you think?

Written by Admini

Ja Pse Dr. Flutura Hashorva Shkoi Dje në Sallën e Parlamentit Shqiptar

Nesër, Mot me diell, Kthjellime por dhe Vranësira të Pakta